• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: Grafiker Nedir ? | Görüntülenme Sayısı: 3037 | Cevap Sayısı: 13 | Konuyu Açan Kişi: Focused

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Grafiker Nedir ?
    Grafiker nedir ? Öncelikle bunun tanımı bilmeniz lazım.

Birkaç soru var kafamda onları sizinle paylaşmak istiyorum...

1- Grafik işleriyle uğraşan her kişiye grafiker mi deniyor?

2-Grafik Tasarımcı, Grafiker Yardımcıları kimdir?

3-Grafik tasarımcılar ve grafik yardımcıları grafiker gibi düşünemez mi yoksa?

4-Grafiker Tanrı mıdır...?

5-Grafiker Kim öyleyse...?

Bu soruların cevapları bence şunlar...:

1-Grafik işleriyle uğraşan her kişinin adı grafiker değildir.Uğraşıyorsa grafik tasarımcı sıfatını alır.

2-Grafik Tasarımcı ; Grafik işlerine merakı olan, tasarım yapma da uzman olan kişiye denir... Grafiker Yardımcısı ise, grafiker'in takıldığı yerlerde ona yardımcı olan kişidir...

4-Grafiker tanrı olamaz...Çünkü yaratmak Allah'a masustur...Grafikere fikir üretme, birşeyler oluşturma gücünü Allah vermiştir...

5-Grafiker; Bedensel olarak(çizim yapma yeteneğine sahip), hayal gücüyle fikirler üreten, yeniliğe açık, kendini geliştiren kişiye grafiker denir...

Peki siz nesiniz Grafiker misin , Grafik Tasarımcı mı ?

Ben Grafiker değilim, ben acemi grafik tasarımcısıyım...

Herkes Photoshop,Coreldraw vb. grafik programlarını kullanabilir fakat üretmezse bişeyler onun adı grafiker olabilir mi?

Üniversitelerin Güzel sanatlar bölümünde gitmek istediğin Grafik Bölümü, Ressamlık vb. gibi yerlerinde eğitimi alabiliyorsunuz ...

Fakat üstüne basa basa söylüyorum...Eğitim alırsınız önemli olan kendini geliştirmektir...Eğitim almakla olunuyorsa bende gitmek istiyorum; adımı grafiker yapmak istiyorum..Grafikerin filozofla farkı yok unutmayın.

Forumda uzman arkadaşlarım bir bilgi yanlışım varsa cümlemi düzeltirlerse teşekkür ederim...
    Teşekkürler -Güncel
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Teşekkürler -Güncel
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Teşekkürler -Güncel
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Rica ederim.
    Teşekkürler -Güncel
    Teşekkürler -Güncel
    Teşekkürler
    Rica Ederim -Güncel
    Teşekkürler -Güncel

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: Grafiker Nedir ? - Yazar: Focused
    Grafiker Nedir ? Full Indir Grafiker Nedir ? Full Dinle Grafiker Nedir ? Full Izle Grafiker Nedir ? Download Grafiker Nedir ? Yükle Grafiker Nedir ? Free Download Grafiker Nedir ? ne demek Grafiker Nedir ? nasil oluyor Grafiker Nedir ? ücretsiz indir Grafiker Nedir ? fragmani Grafiker Nedir ? Film Grafiker Nedir ? Müzik Grafiker Nedir ? mp3 Grafiker Nedir ? Videolari Grafiker Nedir ? Resimleri Grafiker Nedir ? Dizileri Grafiker Nedir ? Sorun Grafiker Nedir ? hatasi Grafiker Nedir ? Cözüm nedir Grafiker Nedir ? ne demek Grafiker Nedir ? nasil Grafiker Nedir ? Programm Grafiker Nedir ? Kurulum Grafiker Nedir ? Yardim
    Grafiker Nedir ? Kim Grafiker Nedir ? kodları Grafiker Nedir ? yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -