• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA | Görüntülenme Sayısı: 1975 | Cevap Sayısı: 0 | Konuyu Açan Kişi: Kamil55

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA
    YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA

Yürü yürü yalan dünya
    Yalan dünya değil misin
    Yedi kez boşalıp yine
    Dolan dünya değil misin

Bir od bıraktı özüme
    Duman girdi gözüme
    Bu gözle bugün yüzüme
    Gülen dünya değil misin

Bir od bıraktın vay dile
    Tutuştum yandın dert ile
    Kıyamete bir kurt ile
    Kalan dünya değil misin

Nide idim dağlar aşıp
    Dağlar aşıp sular geçip
    Havanın önüne düşüp
    Yelen dünya değil misin

Yunus Emre'm sür sefayı
    Sür sefayı çek cefayı
    Ol Muhammed Mustafa'yı
    Alan dünya değil misin
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA - Yazar: Kamil55
    YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Full Indir YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Full Dinle YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Full Izle YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Download YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Yükle YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Free Download YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA ne demek YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA nasil oluyor YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA ücretsiz indir YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA fragmani YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Film YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Müzik YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA mp3 YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Videolari YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Resimleri YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Dizileri YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Sorun YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA hatasi YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Cözüm nedir YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA ne demek YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA nasil YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Programm YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Kurulum YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Yardim
    YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA Kim YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA kodları YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -