• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM | Görüntülenme Sayısı: 1910 | Cevap Sayısı: 0 | Konuyu Açan Kişi: Kamil55

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM
    NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM

Nitekim ben beni bildim
    Yakın bil kim Hakkı buldum
    Korkum anı buluncaydı
    Şimdi korkudan kurtuldum

Ben kimseden korkumazam
    Ya bir zerre kayırmazam
    Ben imdi kimden korkayım
    Korktuğum ile bir oldum

Azrail gelmez yanıma
    Sorucu gelmez sinime
    Bunlar benden ne sorarlar
    Onu sorduran ben oldum

Canlılar bizden el alır
    Cansızlar eri ne bilir
    Hem verirler hem alırlar
    Ben bir ulu divan oldum

Yunus'a Hak açtı kapı
    Yunus Hakk'a kılır tapı
    Benim işim devlet bâki
    Ben kul iken sultan oldum
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM - Yazar: Kamil55
    NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Full Indir NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Full Dinle NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Full Izle NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Download NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Yükle NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Free Download NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM ne demek NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM nasil oluyor NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM ücretsiz indir NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM fragmani NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Film NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Müzik NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM mp3 NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Videolari NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Resimleri NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Dizileri NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Sorun NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM hatasi NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Cözüm nedir NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM ne demek NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM nasil NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Programm NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Kurulum NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Yardim
    NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM Kim NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM kodları NİTEKİM BEN BENİ BİLDİM yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -