• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 | Görüntülenme Sayısı: 1616 | Cevap Sayısı: 5 | Konuyu Açan Kişi: Hakan Büyüktaş

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2
    Merhaba arkadaşlar,

Ben Grafikeriniz|Hakan Büyüktaş, dün akşam Photoshop Arşivi #1'i paylaşmıştım bu akşam #2'yi paylaşıyorum.

Dosya Boyutu : 255 MB

İçinde neler mi var hep birlikte göz atalım ;

40 Adet 64x64 İcon ;

5oQ6Y5.png

32 Adet Arkaplan ;

n5W0jN.png

10 Adet Brush
    5 Adet Gradient
    10 Adet Vector

83 Adet Flame ;

l0W5dQ.png

97 Adet Tasarımlarınızda kullanabileceğiniz PNG ;

A0krkq.png

82 Adet Texture ;

vQpWpr.png

117 Adet Yazı Tipi ;

A0kryq.png
    indirdim ve kullanıyorum ancak brushları nereye atıcam ?
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Kullanıcı > AppData ( gözükmüyorsa gizli dosyaları göster seçeneğini ayarlayınız.) > Roaming > Adobe > Adobe Photoshop CS6 (hangi sürümü kullanıyorsanız o yazar zaten) > Presets > Brushes ; buraya ekleyiniz.
    Teşekkürler hocam,ellerinize sağlık.
    Brush'ları Çok Seviyorum Arşive Eklicem Teşekkürler.
    Güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim..

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 - Yazar: Hakan Büyüktaş
    Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Full Indir Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Full Dinle Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Full Izle Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Download Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Yükle Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Free Download Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 ne demek Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 nasil oluyor Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 ücretsiz indir Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 fragmani Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Film Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Müzik Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 mp3 Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Videolari Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Resimleri Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Dizileri Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Sorun Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 hatasi Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Cözüm nedir Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 ne demek Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 nasil Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Programm Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Kurulum Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Yardim
    Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 Kim Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 kodları Grafikeriniz Photoshop Arşiv #2 yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -