• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: Merhaba, | Görüntülenme Sayısı: 2631 | Cevap Sayısı: 8 | Konuyu Açan Kişi: Hakan Büyüktaş

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 10 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Merhaba,
    Ad ; Hakan
    Soyad ; Büyüktaş
    Yaş ; 18
    Okul ; Borsa ATML
    Şehir ; Antalya
    Memleket ; Giresun
    Doğum Tarihi ; 28.03.1997
    Hobileriniz ; Photoshop , Futbol
    Fobileriniz(sevmedikleriniz) ; Yok
    İletişim Adresleriniz ; www.fb.com/justtdream

Forumun eski üyelerindenim logoyu ben yapmıştım Destek'te nickim Grafikeriniz tekrar destek olmak için üye oldum başarılar kardeşim..
    Hoşgeldin Hakan,bende Furkan,tasarımlarını bekliyorum,seni grafiker yapacağım Gülücük
    (01-03-2015, 08:23 PM)Focused Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hoşgeldin Hakan,bende Furkan,tasarımlarını bekliyorum,seni grafiker yapacağım Gülücük

Rütbe ihtiyaç değil, destek için paylaşırım tasarımlarımı birazdan..
    Gönlümden kopan birşey Gülücük
    Teşekkürler..
    Hoşgeldin Hakan
    kapımız daima açıktır size hocam Gülücük istediğiniz rütbeyi söyleyin size veririm.
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Hoşbuldum.. hocam rütbe ihtiyac bile değil isterseniz grafikerliği de çekebilirsiniz çok fazla aktif olamayabilirim ama eskilerden bildiğim tanıdığım birisi olduğunuz için desteğimi esirgemek istemem Gülücük
    hocam istediğiniz zaman rütbe vericem ben grafiker rankı kalcak onu almak istemem Gülücük desteklediğiniz içinde teşekkür ederim Gülücük
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: Merhaba, - Yazar: Hakan Büyüktaş
    Merhaba, Full Indir Merhaba, Full Dinle Merhaba, Full Izle Merhaba, Download Merhaba, Yükle Merhaba, Free Download Merhaba, ne demek Merhaba, nasil oluyor Merhaba, ücretsiz indir Merhaba, fragmani Merhaba, Film Merhaba, Müzik Merhaba, mp3 Merhaba, Videolari Merhaba, Resimleri Merhaba, Dizileri Merhaba, Sorun Merhaba, hatasi Merhaba, Cözüm nedir Merhaba, ne demek Merhaba, nasil Merhaba, Programm Merhaba, Kurulum Merhaba, Yardim
    Merhaba, Kim Merhaba, kodları Merhaba, yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -