• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konu Bilgileri
    Konu Başlığı: Life is Feudal | Görüntülenme Sayısı: 1393 | Cevap Sayısı: 4 | Konuyu Açan Kişi: Kralon

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Life is Feudal
    Sandbox türünü sevenler oyunlarda hep bir eksik bulurlar. Life is Feudal projesinin yapımcısı bu eksikleri göz önüne alarak, yeni bir oyun oluşturmaya karar vermiş. Steam üzerinde yeni yeşil ışık yakılan (GreenLight) bu yapım hakkında birkaç detaydan bahsedeceğim.

Minecraft + Mount & Blade

Hikayemiz, fantastik öğeler içermeyen Orta Çağ’da geçiyor. Proje MMORPG olarak piyasaya sürülecek. Oyuncuların oluşturduğu harita üzerinde sürdüreceksiniz. Yani evleri, köyleri, kaleleri oyuncular oluşturabilecek. Bu sayede kendi yerleşkelerinizi oluşturup yaşamınızı sürdürmeye çalışacaksınız.
    Projenin yapımcısının bazı eksiklikleri göz önüne alarak bu projeyi başlattığını söylemiştim. Yapımcı bazı Sandbox oyunlarını inceleyerek başlamış. Örneğin Minecraft oyunundaki gibi özgürsünüz. İstediğiniz yere binalar yapabilirsiniz. Mount and Blade serisindeki gibi düşmanlarınız ile savaşabilirsiniz. İsterseniz çukurlar kazar maden ararsınız, isterseniz arkadaşlarınız ile krallığınızı kurar savunmaya çalışırsınız. Tamamen hayal gücünüze dayandırılmış bir oyun.

Baltasını kapan beri gelsin

Savaşabildiğinizden söz etmiştim. Tabii ki Orta Çağ’da savaş, kesici aletler olmadan olmaz. Yapımcılar birçok silah çeşidi ekleyeceklerinden bahsetmişler. Kılıçlar, baltalar, yaylar, arbaletler… Silahlarınızı kullanarak diğer oyuncular ile serbestçe PvP yapabilirsiniz. Yani serbestçe dövüşebilirsiniz.

Savaş olur da savaş taktiği olmaz mı? Yapımcılar bu ayrıntıyı da unutmamış tabii ki. Arkadaşlarınız ile beraber farklı taktikler uygulayabilirsiniz. Örneğin düz bir çizgi üzerinde durur gibi dizilebilirsiniz ya da üçgen şeklinde sıralanıp düşmanlarınıza saldırı yapmayı deneyebilirsiniz. Bu taktiklerin daha da arttırılacağını düşünüyorum.

Savaşlarda, ‘Gerçekçi Darbe Sistemi’ olarak adlandırdıkları bir sistem kullanıyorlar. Yani karşınızdaki düşmanın neresine vurursanız (kolu, kafası, bacağı vs.) orası darbe alıyor. Vuruş animasyonları biraz kalitesiz gibi görünse de bence gayet güzel. Oyun bir bağımsız yapım olduğundan fazla bütçe ile hazırlanmıyor. İlerleyen zamanlarda bunların da geliştirilebileceğini düşünüyorum. Proje 3 yıldır devam ediyor ve çok yakında piyasaya sürülmesi planlanıyor.
    Teşekkürler Gülücük
    VvRuDhb.jpgD8Py5l.png
    Rica Ederim - Güncel
    Teşekkürler Gülücük -Güncel
    Teşekkürler

Hızlı Menü:

[-]
    Anahtar Kelimeler
    Anahtar Kelimeler:
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Konu Ismi: Life is Feudal - Yazar: Kralon
    Life is Feudal Full Indir Life is Feudal Full Dinle Life is Feudal Full Izle Life is Feudal Download Life is Feudal Yükle Life is Feudal Free Download Life is Feudal ne demek Life is Feudal nasil oluyor Life is Feudal ücretsiz indir Life is Feudal fragmani Life is Feudal Film Life is Feudal Müzik Life is Feudal mp3 Life is Feudal Videolari Life is Feudal Resimleri Life is Feudal Dizileri Life is Feudal Sorun Life is Feudal hatasi Life is Feudal Cözüm nedir Life is Feudal ne demek Life is Feudal nasil Life is Feudal Programm Life is Feudal Kurulum Life is Feudal Yardim
    Life is Feudal Kim Life is Feudal kodları Life is Feudal yapımı

Forum Anahtar Kelimeler.

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir materyal çalınamaz.
    © Soft Flat Theme v2 | 2015. Tüm hakları saklıdır.

Minecraft server kurulum , Minecraft survival , Wolfteam , Cold Hack , Oyun Hileleri , En güzel oyunlar , En komik fıkralar, En güzel fıkralar, oyun forumu , geyik , program indirin , angry birds indir , php kodları, asp kodları , html kodları, html duyuru , mybb temaları , 10tr.net temaları , alexa güncellenmiyor , css kodları , kodlama dersleri , online oyunlar , Lol , league of legends , grafik tasarım , photoshop tasarımları , sanalika , pointblank , pb, metin 2 , metin 3 , metin 2 bot , bombom , facebook like, tfm , transformici , transformice server kurulum , transformice pvp serverlar, grafiker , admin , ar-ge , moderatör

10tl.net Destek Forumu -